Kontaktinformasjon

Norsk Landbruksrådgiving Nord Norge

Meieriveien 5, 9510 Alta

Telefon: 976 93 064

E-post: nordnorge@nlr.no

Organisasjonsnummer: 894085452

Bankgiro: 4530.49.03841

Fakturadresse: faktura.nordnorge@nlr.no


Daglig leder

Terje Balandin

Telefon: 976 93 064

E-post: terje.balandin@nlr.no

Kontorsted og ansatte

Kontaktinformasjon

Permisjon/Ferie

ALTA

Tine Meieriet Alta Meieriveien 5, 9510 Alta

Daglig leder Terje Balandin

976 93 064, terje.balandin@nlr.no

ALSTAHAUG

Besøksadresse: Parkveien 15, 8860 Tjøtta

Postadresse: Postboks 48, 8861 Tjøtta

Anne Marte Vikhammer

907 62 954, anne.marte.vikhammer@nlr.no

Jan Balseth

468 89 022, jan.balseth@nlr.no

Wolfgang Dohrn

941 63 601, wolfgang.dohrn@nlr.no

BALSFJORD

Strandveien 10, 9050 Storsteinnes

Arnulf Hole

477 14 403, arnulf.hole@nlr.no

BODØ

Folkets hus, Prinsensgate 115, 8005 Bodø

Anne Marit Isachsen

913 20 731, anne.marit.isachsen@nlr.no

BRØNNØY

Gårdsøyveien 5, 8907 Brønnøysund

Helge Hamre

478 40 960, helge.hamre@nlr.no

Ida Schjerven Kvestad

452 75 859, ida.kvestad@nlr.no

Knut Alsaker

951 32 554, knut.alsaker@nlr.no

Kristian Andreassen Bartz

902 61 634, kristian.bartz@nlr.no

DØNNA

Myrveien 3, 8820 Dønna

Tone Andersen

900 37 948, tone.andersen@nlr.no

FINNSNES

Besøksadresse: Smørhusbakken 1, 9300 Finnsnes

Postadresse: Tiurveien 17D, 9300 Finnsnes

Solfrid Ramberg

915 98 411, solfrid.ramberg@nlr.no

GRANE

Troforsveien 20, 8680 Trofors

Frode Einrem

411 01 507, frode.einrem@nlr.no

Marita Bjørnvik Overmo

480 27 140, marita.bjornvik.overmo@nlr.no

Martin Utland

977 47 687, martin.utland@nlr.no

Sunniva Løwø

907 10 019, sunniva.lowo@nlr.no

GRATANGEN

Moanveien 287, 9470 Gratangen

Irmelin Fagerjord

469 13 220, irmelin.fagerjord@nlr.no

KVÆFJORD

Laskenveien 3, 9475 Borkenes

Ingrid Myrstad

902 06 667, ingrid.myrstad@nlr.no

MÅLSELV

Høgtunveien 68, 9321 Moen

Sanna Bergmann Markussen

406 10 675, sanna.markussen@nlr.no

Kristin Sørensen

908 40 936, kristin.sorensen@nlr.no

NORDREISA

Sentrum 174, 9156 Storslett

Ellen Reiersen

481 29 147, ellen.reiersen@nlr.no

RANA

Søderlundmyra 58, 8601 Mo i Rana

Tore Kolstad

916 26 890, tore.kolstad@nlr.no

Gunnar Forbord

948 21 631, gunnar.forbord@nlr.no

SALTDAL

Gammelveien 387, 8252 Rognan

Per Drage

974 99 011, per.drage@nlr.no

SORTLAND

Kleivbakken 27, 8404 Sortland

Ellen Marie Winther

415 11 158, ellen.winther@nlr.no

I permisjon tom. mars 2023

Ida Jeanette Pedersen

994 96 114, ida.jeanette.pedersen@nlr.no

I permisjon

Ingvild Melkersen

917 20 010, ingvild.melkersen@nlr.no

Ragnhild Renna

905 48 161, ragnhild.renna@nlr.no

Tor Erling Nilssen

472 59 513, tor.erling.nilssen@nlr.no

TANA

Rådhusveien 24, 9845 Tana

Anne Kristiansen

948 61 985, anne.kristiansen@nlr.no

TRANØY

Stonglandseidet 346, 9392 Stonglandseidet

Hallgeir Gravelsæter

971 72 623, hallgeir.gravelsater@nlr.no

TROMSØ

Besøksadresse: Holtveien 66, 9269 Tromsø

Postadresse: c/o NIBIO Postboks 2284, 9269 Tromsø

Ingvild Lauvland Høie

958 81 365, ingvild.lauvland.hoie@nlr.no

I permisjon tom. 01.05.2023

Roger Østvik

466 37 025, roger.ostvik@nlr.no

I permisjon

Svein Johnsen

466 37 026, svein.johnsen@nlr.no

VADSØ

W. Andersens Gate 6, 3.etg, 9800 Vadsø

Vidar Aastrøm

962 24 942, vidar.aastrom@nlr.no

VALNESFJORD

Nesveien 31, 8215 Valnesfjord

Bodil Lundbakk

957 44 821, bodil.lundbakk@nlr.no

VESTVÅGØY

Storeidøya 87, 8370 Leknes

Are Johansen

908 54 690, are.johansen@nlr.no

Brita Johansen

950 46 204, brita.johansen@nlr.no

Gerbrand Vink

954 29 895, gerbrand.vink@nlr.no

Gustav Karlsen

970 92 996, gustav.a.karlsen@nlr.no

Ketil Are Edvardsen

466 37 027, ketil.are.edvardsen@nlr.no